mapa Facebook čtečka Fotogalerie Zpravodaj Napište nám

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Zastupitelstvo obce

Zastupitelstvo a rada obce

Rada obce

starosta Ing. Tomáš  Němčic
místostarosta Ing. Josef  Zoula
člen rady Jiří Kaňkovský
člen rady Michal Arbeit
člen rady Mgr. Jana Kráčmarová

 

Zastupitelstvo obce

Ing. Tomáš  Němčic
Ing. Josef  Zoula
Jiří  Kaňkovský
Michal  Arbeit
Mgr. Jana  Kráčmarová
Mgr. Lubomír  Sklenář
Ing. Marek  Sobek 
PhDr. Helena  Skarupská, Ph.D.
Mgr. Radim  Čtvrtlík, Ph.D.
David  Berka
Ing. Věra  Schnaubeltová
Bc. Jaroslava  Zdařilová
David  Hemala

Mgr. Jana Mayrwögerová

Jaroslav Pudel

 

Finanční výbor

předseda:                                                    

členové:                         Eva  Slepičková                                         

                                       Eva  Zatloukalová

                                       Dagmar Čapková

                                       Ing. Věra  Schnaubeltová

Kontrolní výbor                                          

předseda:                        Mgr. Radim  Čtvrtlík, Ph.D.
členové:                          Mgr. Michal  Sklenář
                                        Miroslav  Kráčmar
                                        Jaroslav  Pudel
                                        Bc. Jana  Theimerová

Komise  zdravotní a sociální

předseda:                        PhDr. Helena Skarupská, PhD.       
členové:                           Jaroslava   Fabiánová

                                        Jitka Motlová

                                        Danuše Zeisková

                                        Jiřina Pavlinská

Komise pro kulturu a sport

předseda:                     Mgr. Jana Kráčmarová
členové:                       Pavla Jemelková
                                    Martin Zmrzlý 
                                    Květoslav  Koudelný 

                                    Kateřina  Traganová

                                    

                                     

Komise pro rozvoj obce a výstavbu 

předseda:                    Jaroslav  Pudel                                                                             
členové:                      Ing. Martin  Sadílek
                                  Jiří  Steiger
                                  Ing. Jitka  Ondrušková 
                                  Radim  Vanek
                                  Iveta  Mikošková
                                    

Komise životního prostředí a zemědělství

předseda:                      Mgr. Vendula Turečková
členové:                         David Hemala
                                     Ing. Leoš Letocha, PhD.