image

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Informace o úplné uzavírce komunikace III/44436 ("kostková").

Informace o úplné uzavírce komunikace III/44436 ("kostková").Datum konání:
4.9.2018
Datum ukončení:
5.9.2018

Vážení občané,

oznamujeme Vám tímto, že firma STRABAG a.s bude v úterý 4. a středu 5. září 2018 provádět dokončovací stavební práce na komunikaci číslo III/44436 průtah obcí Bělkovice-Lašťany (dříve tzv. „kostková“), a to po celé délce komunikace konečnou pokládkou asfaltových směsí.

Komunikace bude v tyto dny zcela uzavřena.

Pro zajištění stanovených stavebních postupů je nutné dodržovat pokyny pracovníků provádějící firmy. Od 4. září 2018 tak nebude umožněno po komunikaci projíždět jakýmkoli dopravním prostředkem ani na tuto vstupovat. Obchod pana Gillara a prodejna řeznictví a uzenářství paní Bubelové budou během prováděných prací uzavřeny.

Žádáme všechny majitele motorových vozidel, která na tomto úseku silnice parkují, aby v uvedené dny na komunikaci neparkovali žádná vozidla, přemístili svá vozidla do jiné části obce a umožnili tak provést dokončovací stavební práce na rekonstrukci silnice. Prosíme také ostatní obyvatele, kteří by chtěli uzavřeným úsekem projíždět o trpělivost a součinnost, neboť pokládka finální živičné vrstvy je konečná a neměnná.

Děkujeme Vám za dodržení pokynů pracovníků provádějící firmy a dodržení zákazu vstupu na komunikaci.

 

Ing. Tomáš Němčic v.r.

starosta obce