mapa Facebook čtečka Fotogalerie Zpravodaj Napište nám

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


lis 04

Návrh Aktualizace č. 2b Zásad územního rozvoje Olomouckého kraje + vyhodnocení vlivů

Oznámení o opakovaném veřejném projednání upraveného návrhu Aktualizace č. 2b Zásad územního rozvoje Olomouckého kraje a upraveného Vyhodnocení vlivů Aktualizace č. 2b Zásad územního rozvoje Olomouckého kraje na udržitelný rozvoj území


Více
říj 30

Taneční pro dospělé - mírně pokročilí

Dne 30.10.2016 budou zahájeny taneční kurzy pro dospělé, které budou probíhat každou neděli od 18,00 hodin v místní sokolovně. Přihlášky a případné dotazy zasílejte, prosím, na emailovou adresu obec@belkovice-lastany.cz. Kapacita je omezena. V případě plného obsazení kurzu bude cena činit cca 300,-Kč na osobu za všech 10 lekcí.


Více
říj 26
říj 24
říj 07
zář 26
zář 26
zář 23

NOC SOKOLOVEN

Autor: JZ
NOC SOKOLOVEN - TJ SOKOL BĚLKOVICE-LAŠŤANY

TJ Sokol Bělkovice–Lašťany se připojuje k celostátní akci „Noc sokoloven“ v pátek 23. září 2016 od 17:00 hodin v místní sokolovně. Noc sokoloven je určena pro širokou veřejnost. Účastníci si mohou prohlédnout sokolovnu a vyzkoušet si všechny druhy cvičení, které TJ Sokol nabízí. Součástí akce budou soutěže pro děti, hledání pokladu a přespání v sokolovně pro děti i dospělé. Občerstvení je zajištěno. Vážení spoluobčané, přijďte si s námi zacvičit nebo se jen podívat do naší sokolovny.


Více
zář 21
zář 21