mapa Facebook čtečka Fotogalerie Zpravodaj Napište nám

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality

Aktuality


kvě 12

PRO DÁRCE KRVE - OBČANY OBCE BĚLKOVICE-LAŠŤANY

Obec Bělkovice-Lašťany daruje každému občanovi obce, který je nositelem zlaté plakety Jana Jánského 100,- Kč za každý provedený odběr na transfuzní stanici.


Více
kvě 12
kvě 09

Rybářské závody pro děti a mládež u rybníka v Lašťanech

Dne 9. 5. 2015 od 7:30 budou zahájeny rybářské závody pro děti a mládež u rybníka v Lašťanech. Akci zajišťují MO ČRS Domašov nad Bystřicí a Obec Bělkovice-Lašťany.


Více
kvě 09

Slavnostní předání hasičského vozu

Dne 9. 5. 2015 od 14 hodin se uskuteční slavnostní předání hasičského automobilu od Obce Bělkovice-Lašťany Jednotce SDH obce Bělkovice-Lašťany před hasičskou zbrojnicí. 


Více
kvě 07 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Opravy místních komunikací

Autor: adm

Oznamujeme občanům, že ve čtvrtek 7. května 2015 a dále pak od 11. do 15. května 2015 budou prováděny opravy místní komunikace č.


Více
kvě 05 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Očkování psů

Autor: adm

V úterý 5. května 2015 v době od 18:15 do 19:00 hodin provedou pracovníci veterinární služby v obci Bělkovice-Lašťany hromadné očkování psů (starších 3 měsíců), popř. koček proti vzteklině. Očkování proběhne na obvyklém místě - u zastávky autobusu v Bělkovicích.


Více
dub 30 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Čištění komunikace - kostková

Autor: adm

Ve čtvrtek 30. dubna 2015 proběhne strojní čištění komunikace z Bělkovického údolí po kostkové ve směru k benzínové stanici. Čištění zajistí kamenolom Bělkovice. Žádáme laskavě občany o dočasné přeparkování vozidel mimo čištěnou komunikaci. Děkujeme.


Více
dub 27 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Zápis dětí do mateřské školy

Autor: adm

Zápis dětí do Mateřské školy Bělkovice-Lašťany pro školní rok 2015/2016 proběhne


Více
dub 23 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Formuláře pro podání žádosti o dotaci z rozpočtu obce

Autor: adm

Formuláře pro podání žádosti o poskytnutí dotace z rozpočtu obce Bělkovice-Lašťany dle zákona č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, ve znění pozdějších předpisů.


Více
dub 20 Doposud nekomentováno.
Přidat komentář

Odběr povrchové vody z Trusovického potoka

Autor: adm

Informujeme občany o povinnosti mít platné povolení na odběr povrchové vody z Trusovického potoka. Povolení vydává Magistrát města Olomouce, odbor životního prostředí, oddělení vodního hospodářství, Hynaisova 34/10, 779 00 Olomouc.


Více