Fulltextové vyhledávání

Počasí

Pátek Zataženo 13/8 °C
Sobota Zataženo 11/8 °C
Neděle Zataženo 8/5 °C
Pondělí Polojasno 6/0 °C

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Uzavírky v obci

Uzavírky v obci

Uzavírka části cyklostezky Hvězdná

Z důvodu stavebních prací na cyklostezce Hvězdná, bude v termínu od 5. 10. 2022 do 30. 11. 2022 uzavřena část cyklostezky v obci Bohuňovice v úseku od čistírny odpadních vod po lávku přes Trusovický potok u podjezdu pod železniční tratí. Objízdná trasa pro cyklisty povede po ulici Trusovická a bude dostatečně vyznačena.

Uzavřený úsek cykostezky Bohuňovice - 1.jpg

 

Informace o stavu projektu "Stavební úpravy cyklostezky Hvězdná".

Cyklostezka Hvězdná pro veřejnost_září_2022.pdf

Situace cyklostezky Hvězdná.pdf

HMG Hvězdná.pdf

 

Uzavírka místní komunikace v obci Bělkovice-Lašťany a to od autobusové zastávky Lašťany, garáž (včetně zastávky) po koupaliště.

Oznámení o průběhu stavebních prací-1.pdf

V termínu od 30. srpna 2021 do 17. prosince 2021 bude uzavřena silnice místní komunikace v obci Bělkovice-Lašťany a to od autobusové zastávky Lašťany, garáž (včetně zastávky) po koupaliště. Důvodem uzavírky je realizace stavby „Bělkovice – Lašťany – místní komunikace“.

Po dobu uzavírky bude přemístěna zastávka autobusové dopravy do blízkosti Hostince na Brodku (viz mapa objízdné trasy).

Omlouváme se za vzniklé komplikace a věříme, že rekonstrukcí komunikace, výstavbou chodníků a veřejného osvětlení zlepšíme současný stav této ulice. Děkujeme za pochopení.

Obec Bělkovice-Lašťany

 

plánek objíždy BUS

Uzavírka místní komunikace v rámci akce: „Úprava místní komunikace v obci Bělkovice-Lašťany – u Lip.“

 Z důvodu provádění stavby „Úprava místní komunikace v obci Bělkovice-Lašťany – u Lip“ (rekonstrukce místní komunikace, nové chodníky, nové veřejné osvětlení), je komunikace od křižovatky u „Lip“ směrem k rybníku v Lašťanech od pátku 3. 7. 2020 uzavřena. Ukončení stavebních prací předpokládáme nejpozději do konce září, tedy do 30. 9. 2020.

Omlouváme se za vzniklé komplikace a věříme, že rekonstrukcí komunikace, výstavbou chodníků a veřejného osvětlení zlepšíme současný stav této ulice. Děkujeme za pochopení.

Obec Bělkovice-Lašťany

Ing. Tomáš Němčic v. r.

mapa uzavírky