image

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality > Pozvánka na XVII. Benefiční koncert Charity Šternberk

Pozvánka na XVII. Benefiční koncert Charity ŠternberkDatum konání:
23.9.2023

Srdečné pozvání na XVII. Benefiční koncert 

Přijďte si v sobotu 23. 9. 2023 odpočinout na koncert do kulturního domu ve Šternberku, kde od 14:00 vystoupí Marcell. Novinkou je nabídka hlídání dětí během koncertu, vstupné je dobrovolné. 

Dne 23. září se bude konat již XVII. Benefiční koncert Charity Šternberk. Zveme nejen širokou veřejnost, ale i všechny Tříkrálové koledníky, jejich vedoucí skupinek, a další podporovatele a realizátory tříkrálové sbírky.  

Vystoupí zpěvák, producent a skladatel Marcell se svou skupinou. Během akce budeme mít nově připraveny aktivity v dílničce pro děti, které by si ještě koncert neužily, zato jejich rodiče si mohou koncert v klidu vychutnat.  

I když se jedná o XVII. pokračování Benefičního koncertu, bude to pro nás zcela nové pojetí. Tentokrát chceme koncertem potěšit naše podporovatele i širokou veřejnost a nově se zaměřujeme na podporu dobrovolnictví a poděkování našim stávajícím dobrovolníkům při tříkrálové sbírce.  

Veřejnost i dobrovolníky od srdce zveme a těšíme se na setkání. Pro koledníky máme připraveny drobné dárky. 

V neposlední řadě děkujeme všem našim dárcům a sponzorům, kteří umožnili realizaci koncertu a podporují naši organizaci. 

Pracovníci Charity Šternberk